הערכות: פרשת הסמים של יחימוביץ' עלולה לפגוע בה בפריימריז
נדב פרי
למרות שיו"ר האופוזיציה התגאתה באמינותה והודתה בראיון כי עישנה סמים קלים בעבר, נחשף כי בראיון אחר, שנגנז, היא טענה שלא עישנה. הזיג-זג הזה סודק את התדמית שלה. בנוסף, במפלגת העבודה חברים הרבה מבוגרים ושמרנים, שלא יראו בעין יפה את פרשת הסמים
(1:51 דקות)

ג'וניט אחד יותר מדי? יו"ר האופוזיציה, שלי יחימוביץ', עלולה לעלות לה בתפקידה. היום (חמישי) נחשף כי בראיון שנגנז לאתר "וואלה", יחימוביץ' טענה שלא עישנה סמים. הזיג-זג הזה סודק את התדמית האמינה שלה.

 

בנוסף, במפלגת העבודה יש הרבה חברים מבוגרים ושמרנים. הם לא יראו בעין יפה את עברה ההולל של היו"ר, שתתמודד בחודש הבאה על קדנציה נוספת מול ח"כ יצחק הרצוג. תגובתה של יחימוביץ' מתעלמת מהתפנית בפרשה. "שלי יחימוביץ' היא היחידה עד היום שדיברה בגילוי לב על מה שפוליטיקאים רבים מסתירים והציבה סטנדרט חדש של אמינות", נמסר מלשכתה.

 

אתמול הודתה יחימוביץ, בראיון לערוץ הכנסת, כי צרכה בעבר סמים קלים. "עישנתי כמה פעמים. הפעם האחרונה הייתה לפני 16 שנה", אמרה יחימוביץ'. אני חייה עם עברי בשלום, בניגוד לכמה פוליטיקאים אחרים כמו יאיר לפיד שמגלה כל פעם פרטים בעברו שהוא שכח כמו למשל שהוא ירד מהארץ".

לחץ לצפיה בסרטון
חזרה לערוץ
לדף ראשי nana10


*