4 שנות מאסר לעבריין מין שתקף מינית נערה עליה שמר
דורון נחום
יוסף נונו, שריצה בעבר עונשי מאסר על רצח ואונס קטינות, הורשע והודה בביצוע מעשים מגונים בנערה בת 14. הוא תקף את הנערה בעת ששמר עליה בבית החולים מאיר, לאחר שאושפזה בעקבות נסיון התאבדות. הוא אף תקף את אחותה בת ה-17 שנכחה במקום

בית המשפט השלום בכפר סבא גזר היום (שלישי) ארבע שנות מאסר על יוסף נונו שהורשע והודה כי בנערה בת 14, בעת ששמר עליה בבית החולים מאיר, לאחר שניסתה להתאבד. נונו, בן 70 מהרצליה, ביצע מעשים מגונים גם באחותה בת ה-17 של הנערה.

 

בית המשפט אף החליט כי על נונו לפצות את הנערות בסכום של 60 אלף שקלים. נונו ריצה בעבר עונשי מאסר ממושכים על רצח ואונס קטינות.

 

נונו נעצר לאחר שאחת מהנערות סיפרה על שאירע לאחיות שטיפלו בה. "נונו ניהל שיחה עם המתלוננות במהלכה ציינה אחת המתלוננות את גילן ואת הרקע לאשפוזה של המתלוננת השנייה. בהמשך החל לשיר לאחת הצעירות שירים, הצחיק אותה ואף נתן לה סוכרייה", נכתב בכתב האישום.

לאחר מכן, החל האיש ללטף את הנערה בידה ובמצחה, עיסה את רגליה וידיה, חיבק אותה ונישק אותה במצחה ובלחייה. בכתב האישום תואר כי בשלב מסוים, ניגש אל הנערה השנייה, חיבק אותה וניסה לנשקה בלחיה. בתגובה, הדפה אותו באמצעות ידיה ועזבה את החדר, ונונו נותר עם הנערה השנייה.    

 

"במהלך השהות בחדר, בעת שליווה אותה הנאשם לשירותים, הוא חיבק את הנערה, ליטף אותה בפניה, בגבה, בצווארה, ובגופה מעל חזה. כמו כן ניסה הנאשם לגעת בחזה, אולם זו הרחיקה אותו". בנוסף, ליטף הנאשם את בטנה של המתלוננת מתחת לבגדיה. לאחר מכן נישק אותה נונו על פיה במספר הזדמנויות שונות וכן נישק את כף ידה. בשלב מסוים, ניגשה המתלוננת לתחנת האחיות, וסימנה לאחת האחיות כי היא שרויה במצוקה.

חזרה לערוץ
לדף ראשי nana10


*