קצין צה"ל שהורשע בבעילת קטינות נידון ל-3.5 שנות מאסר
חדשות nana10
אייל נחום, קצין לשעבר בצה"ל, הורשע במסגרת עסקת טיעון בביצוע מעשה מגונה בפומבי, בבעילה אסורה בהסכמה ובביצוע מעשה סדום בהסכמה בשורה של קטינות בנות 11 עד 14, תוך שהוא מציג עצמו כנער בן 16. בית משפט השלום גזר עליו 44 חודשי מאסר בפועל ותשלום פיצויים למתלוננות בסך 22 אלף שקל. "עיון בעובדות משאיר את הקורא פעור פה", כתב השופט בגזר הדין
51 שניות

בית משפט השלום בתל אביב גזר הבוקר (רביעי) 44 חודשים מאסר על אייל נחום, קצין לשעבר בצה"ל, שהורשע במסגרת הסדר טיעון בבעילה אסורה, מעשים מגונים וביצוע מעשי סדום בהסכמה בקטינות. כמו כן הורה לו בית המשפט לשלם פיצויים בסכום כולל של 22 אלף שקל למתלוננות נגדו.

 

 

"עיון בעובדות האישומים השונים בהם הורשע הנאשם, משאיר את הקורא פעור פה נוכח חומרת המעשים, קלות ביצועם והיקפם", כתבם השופט שני שגיא בגזר הדין. "הנאשם פעל בתחכום רב, תוך שהוא עוטף את הודעת התפוצה ב'אריזת הדרכה', הכוללת אף 'הבטחה' לשמירת סודיות, וניתן לראות כי מעשיו לא התמצו ב'הטרות מיניות באינטרנט', אלא כי עבריינות זאת, החמורה כשלעצמה, היוותה רק את נקודת הפתיחה לביצוא עבירות מין חמורות יותר".

 

שהוגש לבית המשפט לפני כתשעה חודשים, עולה כי נחום בן ה-25 נהג במשך ארבע שנים לשוחח עם קטינות באתר "שוקס" באינטרנט לילדים ונוער. הוא היה מציג את עצמו כנער בן 15-16 והרבה לכתוב על תכנים מיניים.

 

נחום שילב ברוב המקרים הודעה בעלת נוסח דומה לילדות: "רציתי לספר לך שאני מחפש עוד תלמידות אחרי שלימדתי לא מעט בנושא מין ובנים. אז אם יש לך אומץ ואת סקרנית בנושא, ויש לך שאלות, את מוזמנת לפנות אלי! כמובן שזה יישאר רק ביני ובינך". 

 

מקטינות שהחלו לשוחח איתו ביקש את מספר המשתמש שלהן בתוכנת ה-ICQ או מסנג'ר וכשקיבל את מספרן האישי, נהג בהמשך לפנות אליהן ישירות. במסגרת מצג השווא שלו כנער שם תמונות של נער שלא הכיר והחמיא לילדות על יופיין, גופן  בסלנג ובשפה מתאימה לגילן הצעיר.

חלק מהקטינות התבקשו על ידי ניסן להפעיל מצלמה והנאשם אף הנחה אותן כיצד לגעת בגופן. כשאחת הקטינות סרבה לחבר מצלמה, איים עליה שיפיץ תמונות עירום שלה ברשת.

 

עם ארבע קטינות מתחת לגיל 16 לא הסתפק בשיחות בצ'אט. הוא נפגש איתן במשך תקופה ממושכת וביצע בהן עבירות מין בהסכמה. "הנאשם עשה כן, תוך ניצול גילן הצעיר של הקטינות, תמימותן וחוסר ניסיונן", נכתב בכתב האישום המתוקן ובית המשפט הרשיעו.

חזרה לערוץ
לדף ראשי nana10


*