המשטרה חוקרת חשד להתעללות מזעזעת בחתול בעקבות תמונות בפייסבוק
דורון נחום
לאחת מתחנות המשטרה באזור הצפון הוגשה תלונה על התעללות בחתול בעקבות תמונות שהועלו לרשת החברתית. בתמונות נראים ארבעה נערים מתעללים בבעל החיים כשהם צוחקים ונהנים. המשטרה פתחה בחקירה. "אנו בודקים אם התמונות צולמו בשטחי מדינת ישראל. אם כן, מדובר במקרה חמור מאד", אמר קצין במשטרה

המשטרה פתחה היום (שבת) בחקירה בנושא התעללות בבעל חיים לאחר שתמונות של נערים רוצחים חתול הועלתה לרשת החברתית פייסבוק. בתמונות המזעזעות נראים הארבעה עורפים את ראשו של החתול ואז פושטים את עורו. כל זאת תוך שהם מחייכים וצוחקים.

 

בהתבסס על המידע שהגיע לאחת מתחנות המשטרה בצפון הארץ נפתחה חקירה. מכיוון שהתלונה הוגשה לתחנה בצפון החלו במשטרה לבדוק אם הנערים הם ושבי האזור. "הובאו לידיעתנו תמונות שפורסמו ומתעדות התעללות בבעל חיים. בשלב זה אין לנו פרטים מזהים של מיקום האירוע או של המעורבים", אמר קצין במשטרה לחדשות נענע 10.

 

"אנו בודקים אם התמונות צולמו בשטחי מדינת ישראל. אם כן מדובר במקרה חמור מאד", הוא הוסיף. חשוב לציין כי במדינת ישראל קיים חוק האוסר על התעללות בבעלי חיים, שדינו מאסר בפועל.

 

בעמותת "תנו לחיות לחיות טוענים כי בתקופה האחרונה חלה עליה בהתעללות בבעלי חיים. "אנחנו מוצפים בגל של פניות בחודשים האחרונים", סיפרו המתנדבים לחדשות נענע 10. הם מציינים כי לאחרונה הגיעו לעמותה כלבים וחתולים רבים שעברו התעללות.

זהו לא המקרה המזעזע האחרון של התעללות בבעלי חיים שנחשף בשבועות האחרונים. בתחילת החודש עלה חשד במשטרה כי א', צעיר בן 20, שתמונה שלו אוחז חתול בזנבו הופצה ברשת ועוררה זעזוע, דקר ופצע קשה מאוד בן 19 באשדוד.

 

א' כבר נחקר במשטרה לפני כשלושה שבועות בעקבות פרשת ההתעללות בבעל החיים. הוא שוחרר למעצר בן שלושה ימים וצפוי לעמוד לדין.

חזרה לערוץ
לדף ראשי nana10


*