יומני היקר: קולקציית יומני תלמיד לשנת 2011
חן ורמוט
עצות לנערות מתבגרות, יומנים ברוח הקואוצ'ינג או בעיצוב אישי - תשכחו מהיומנים שלכם באייפון או במייל, כי יש בשוק כמה יומנים מודפסים שיכולים לעניין אתכם

יומן של שחקני כדורגל, עטים צבעוניים וספרים עם ריח של חדש גורמים לכל ילד להתרגש לקראת החזרה לבית הספר. ההורים, לעומתם, מכירים בכך שהחזרה לבית הספר לא כוללת מחברות ויומנים חדשים בלבד. אל החזרה לבית הספר מתלווים גם היבטים שנוגעים לבריאותם של הילדים, כמו: איך בוחרים תיק שלא יכביד יתר על המידה על גבו של הילד, איך יודעים מתי הוא זקוק למשקפיים ואיזה כסא כדאי לקנות לו כדי שיוכל לעשות את שיעורי הבית בנוחות ולשבת זמן רב על יד השולחן מבלי להזיק לגופו. בשביל לענות על שאלות חשובות אלו, הבאנו שלל את המדריך הבא.

יומן נשי - יומן עם טיפים לניהול תקציב ברוח היהדות

זהו יומן שהוא בעצם ספר אימון - קואוצ'ינג בעל ראיה הוליסטית דתית על ניהול התקציב. היומן נותן פרשנות יהודית מהמקורות לחיים הכלכליים וטיפים לחיי רווחה ושפע. לפי היומן, אם לקחת כסא מחברתך ולא החזרת לה, למשל, זה ישפיע על מצבך הכלכלי (לרעה, כמובן). ביומן תמצאו טיפים, מחקרים, תרגילים אימוניים וכולי.

 

מה ביומן? טיפים להכנת רשימה של ההוצאות הקבועות בשיתוף כל בני הבית.

מחיר: 69 ₪ + 12 ₪ דמי משלוח. .

למי זה מתאים? למי שמאמין בקשר בין החומר לרוח.

 

יומן "הכל פתוח" - יומן התבוננות ושינוי בחיים

יומן "הכל פתוח" עוסק בהעלאת רמת הסיפוק, המשמעות והאושר בחיים על ידי צמצום הפער בין חלומות למציאות ואימוץ הרגלים חדשים שיניעו את קונה היומן מעלה-מעלה. איך הוא עושה זאת? על ידי סיכומי ביניים חודשיים הבודקים אם בעל היומן עמד במשימות שהציב לעצמו החודש, ותרגילים הבודקים מהן הנקודות החלשות עליהן הוא צריך לעבוד.

מה ביומן? משפטים כמו "התובנות שעלו בי במהלך החודש הן..."

מחיר: 54 ₪ בחנויות המובחרות.  עוד על היומן באתר .

למי זה מתאים? למי שאוהב לעשות חשבון נפש.

 

יומן "בנות יודעות מה הן רוצות"

היומן מיועד לנערות ומציג תשובות ועצות לשאלות שנשאלו בידי נערות אמיתיות. מי שמייעץ לאותן נערות, הן נערות אחרות, שחולקות איתן את בעיותיהן דרך המרחב הווירטואלי. ביומן משולבים גם קטעי ייעוץ שנכתבו בידי ארגון "דלת פתוחה" ושבע יועצות בתחומי זוגיות, יחסים, משפחה, מניעת אלימות והפרעות אכילה, בין לבין גם שזור תוכן שיווקי של תחבושות וטמפונים.

מה ביומן? שאלות כמו "איך להחזיר את האמון בבנים אחרי שחבר שלי בגד בי" או "המדריך השלם - איך להתחיל עם בנים?" וציטוטים מהגולשות, למשל ציטוט מאת הגולשת מיטל: "פדיחה שהתחילה זוגיות. פעם במסיבה הרגשתי קצת לא טוב וישבתי בצד. כשרציתי לקום הייתי כל כך מסוחררת, שכשקמתי עם העקבים אבדתי שיווי משקל ונפלתי (ממש לא בחינניות!) על חתיך אחד!!! אחרי שהתרסקתי עליו הוא מלמל: אם רצית שאני אחבק אותך יכולת פשוט לבקש..."

מחיר: 50 ₪ בחנויות המובחרות.

למי זה מתאים? לטינייג'ריות.

 

יומן בעיצוב אישי עם תמונה

היומן הזה מתאים למי שאוהב מקוריות ולא מוכן שיהיה למישהו אחר יומן זהה לשלו. את היומן ניתן לעצב כרצונכם ולהוסיף לו תמונות שלכם (שאתם מצולמים בהן או שאתם צילמתם).

מה ביומן? אתם על הכריכה.

מחיר: משתנה בהתאם לאתר שמזמינים ממנו. ניתן להכין יומן אישי באתרים הבאים  

, ,

למי זה מתאים? לנרקיסיסטים.

 

יומן בכריכת בד טלאים בעבודת יד

היומן הזה נכנס לרשימה בזכות או בגלל, העיצוב המוזר והמיוחד שלו. זהו יומן רגיל לכל דבר, שמצופה בטלאים של בד מבחוץ, התפורים זה על זה, ונראה כאילו שייך למישהו שממחזר את היומן שלו שנה אחרי שנה. 

מה ביומן? איך לא, טלאים על גבי טלאים.

מחיר: 175 ₪ .

למי זה מתאים? למי שמתחבר לצד הפשוט שלו, אך לא ממש חסכן.

 

ולמי שלא מחפש את הכי מיוחד, אלא דווקא מעוניין להסתפק ביומן מודפס רגיל, הנה כמה אופציות נחמדות:

1. יומן כבשים Unsleep Sheep, מחיר 19.90-39.00 ש"ח, להשיג ברשתות השיווק | 2. יומנים של טורנובסקי, מחיר 19.90-39.00 ש"ח, להשיג ברשתות השיווק | 3. יומני PINK COOKIE (פינק קוקי) מבית לאפייט, מחיר 35 ש"ח, להשיג ברשתות השיווק | 4. יומני טרובדור, מחיר 39.90 ש"ח, | 5. יומני PMI שניתן לרכוש ברשת מקדונלדס, מחיר 19.90-29.90 ש"ח בקניית ארוחה.

 

 

 

 

בחזרה לערוץ 

חזרה לערוץ
לדף ראשי nana10


*